Garanti & İade

Garanti & Değişim
Değişim işlemlerinde kargo ücretini alıcı müşteri karşılar.  Kargo şirketleri ile gönderim yapmak için , 'kargo ücreti ödenmiş' olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Aksi takdirde gönderilen paket kabul edilmeyecektir. 

Sipariş ettiğim ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?
İade işlemi, tarafımızdan kaynaklanan bir problem olmadığı sürece gerçekleştiremiyoruz, 7 gün içerisinde değişim yapma hakkına sahipsiniz, değişimlerde tek taraflı kargo ücreti müşterimize aittir.


Sipariş ettiğim ürünü değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım? 
Ürün değişimi aynı model de beden değişimi için gerçekleştirilir. Ürün değişimi için alınan ürünün hiç giyilmemiş ( prova hariç ) olması gerekmektedir. www.444Ayakkabi.com.com.tr'den alınan ürünler hiç kullanılmamış ise faturası ile beraber mağazalarımızda da değiştirilebilir. Sadece sitemizdeki değişim formunu doldurularak , değiştirme işlemi için yönlendirme bu e-posta aracılığı ile yapılır. 444ayakkabi.com, kendisinden kaynaklı problemli ürünler dışındaki  ürünlerin iade kargo ücretlerini karşılamakla yükümlü değildir. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.


Siparişim eksik, yanlış ya da zarar görmüş olarak teslim edilirse ne yapmalıyım? 
Siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız.444Ayakkabi.com Müşteri Online Satış Müşteri Hizmetleri ile telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçerek gerekli bilgilendirmeyi yaptığınızda siparişiniz tekrar gönderilecek ve kargo masrafları 444Ayakkabi.com  tarafından karşılanacaktır. 

Satın aldığım ürün defolu çıktığında ne yapmalıyım?
Sipariş ettiğiniz ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra özenle paketlenir. Üretimden kaynaklanan bir hata ile size gönderildiyse, garanti veya sorumluluk süresi içerisinde ürününüzü değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. İade ve değişim işlemi için iade,değişim formunu eksiksiz doldurarak sorununuzu bildiriniz, e-mail ulaştıktan sonra kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir. 

Kargo Teslim Süreleri
444ayakkabı.com ' dan yaptığınız alışverişler 1-3 işgünü içerisinde Kargoya teslim edilir. Yurtiçi teslim süreleri yaklaşık 1-3 gün dür.


Image

Sepete Git